Steckt ein CNC-Fräsprofi in Dir?

Wir suchen ab sofort :
Cnc-maróst keresünk Ausztria m/w/d
Arbeitsort: Steiermark

A Hofer munkaerő-közvetítőnél lenni annyit jelent, mint a kapcsolatokat építeni. Mi szánunk időt arra, hogy megértsük az igényeidet, kívánságaidat, követelményeidet és értékeidet, hogy Téged olyan cégnek tudjunk közvetíteni, amelyben hosszú távon jól érzed magad, és megéld a teljes potenciálodat.

Azt szeretnénk, hogy ne csak munkádat, hanem hivatásodat is megtaláld!

Töltsd fel az önéletrajzodat a karrierportálunkba – így alig néhány másodpercre vagy a következő karrierlépéstől! Minél pontosabban kitöltöd a profilodat, annál jobban tudjuk felhasználni tapasztalataidat, hogy kapcsolatba lépjünk a számodra legmegfelelőbb céggel.

Feladatok

  • CNC marógépek önálló programozása
  • CNC vezérlésű marás rajz szerint
  • Előkészítés, beállítás, alkatrészek ráhelyezése
  • CNC marógépek munkafolyamatnak megfelelő készülékezése, felszerszámozása
  • Az előállított szerszámok minőségi ellenőrzése
  • A megmunkálási folyamat ellenőrzése és dokumentálása rajzok és mérőlapok felhasználásával

Mi? Ez egyeltalán nem nyerő!

Tulajdonképpen szeretnél valami mást csinálni, felhasználva a szakmai tapasztalataidat is? Szakmaváltókat is keresünk a Te ismereteiddel. (Több szakmához értők, előnyben) Mindent amit tudnod kell, megtanulod az ügyfeleinktől. Kattints ide ITT adhatod be a pályázatodat!

Nekünk nagyon fontos

Számunkra a csapatmunka nem csak a célok együttes elérését jelenti, hanem mindenekelőtt az egymás megerősítését és kiegészítését.

Mindegyikünk magával hozza saját tehetségét, készségeit, és folyamatosan fejlődik. Szeretnénk továbbadni az együttműködésünk típusát és annak eredményét ügyfeleink, jelentkezőink és alkalmazottai számára.

Ez minden nap érezhetően megváltoztatja a szolgáltatásunkat. Együtt sokkal többet érhetünk el, mint egyénileg-ezért nagyon fontos nekünk a csapat szelleme.

Így nagyszerű munkát végezhetünk a tanácsadás, coaching, képzés, elhelyezkedés, toborzás, Try & Hire, valamint a személyzet fejlesztése területén, ami számotokra lesz kedvező.

Követelmények

  • Befejezett gyakorlati és elméleti képzés, pl. CNC esztergályos/maró vagy hasonló
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • CNC marós gyakorlati tapasztalat
  • Csapatmunka, Felelősségvállalás, megvalósítás orientált
  • Programozási ismeretek előnyben
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Német nyelv ismerete írásban és szóban

Munkakörülmények

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő
  • Az egymással folytatott kapcsolatok közvetlenek, őszinték, barátságosak és nem bonyolultak
  • A munkahely légköre és a „munkaruha laza”
  • Mi egy jó csapat vagyunk nevetünk és sírunk együtt
  • Most jön a jogi rész: havonta a minimális nettó jövedelem 1850 EUR-tól 2900 EUR-ig terjedő teljes munkaidő után, a szakmai tapasztalattól és a képzéstől függően, ügyfeleink hajlandóak többet fizetni.

Lgy megy tovább

  • Pályázz online úgy, hogy a Most Pályázz gombra kattintasz.
  • Kérdéseddel fordulj a kolléganőnkhöz bizalommal. Az elérhetőségét alul találod.
  • Időpontot foglalunk egy rövid telefon interjúra.
  • Ezután személyesen is megismerjük egymást és megbeszéljük az összes részletet.

Szeretnél váltani? Kettőnk között marad!

Ha határozatlan ideig szól a jelenlegi munkaviszonyod, jelentkezésedet bizalmasan kezeljük

  • A jelenlegi vagy korábbi munkáltatóval csak a Te hozzájárulásoddal lépünk kapcsolatba.
  • Telefonos és állásinterjúk lehetnek munka után és hétvégén is

Beszállás & Repülési magasság elérése

Mint a csapat új tagja, természetesen szeretnéd gyorsan elérni a repülési magasságot. Ehhez képzést kapsz a cégünknél. Az elején a napirendeden ezek a Témák lesznek:

Van egy mentorod vagy egy munkatársad, aki megmutatja és elmagyarázza a cég összes tudását és a dolgok folyamatát, majd ezt követően a megtanult tudást a munkahelyeden megvalósíthatod. A beszállás után már önállóan végzed a munkád. Bizonyára sok kérdésre gyorsan válaszolni tudsz a csapatod segítségével. A bonyolultabb kérdéseket tisztázhatod a tapasztaltabb kollégákkal, vagy megbeszélheted a feletteseddel. Minden héten jobban megismered a vállalatot és önállóan meg tudod oldani a feladataidat. Minden nap végén ezt kérdezed majd magadtól: Már be is fejeztük a munkát?

Beate F.

Ich habe eine Herausforderung gesucht, wo ich meine breit gefächerten Kompetenzen und meine Persönlichkeit gut einbringen kann. Genau das habe ich durch euren kompetenten Service gefunden.

Tomasz S.

Ich habe bei Hofer Personal sehr gute Erfahrungen gemacht, meine Traumstelle wurde für mich gefunden. Ich bedanke mich recht herzlich für die sehr gute Zusammenarbeit.

Ez jól hangzik? Akkor pályázz most. Örülünk neked!

Jetzt online bewerben Mit WhatsApp bewerben Bitte beachte, dass du damit Daten über WhatsApp an uns sendest. Für höheren Datenschutz verwende den "Jetzt online bewerben" Button. Stelle ausdrucken

Dein Ansprechpartner

Herr Philipp Hofer

Kontakt

Hofer Philipp Personal GmbH
Millennium Park 11
6890 Lustenau

+43 699 116 255 98
jobs@hofer-personal.at